„Szacunek oddany klasie nauczycielskiej jest miarą oświaty narodu,
bo im więcej naród jest oświecony, tym wyżej ceni tych, którzy mu to światło przynoszą”
Eliza Orzeszkowa

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragniemy przekazać wszystkim pracownikom oświaty serdeczne życzenia, gratulacje oraz podziękowania.

Wyrażamy wdzięczność za trud wkładany w wychowanie i edukację dzieci i młodzieży, za niezwykle mozolne budowanie ich wnętrz, za poświęcony czas, przekazywaną wiedzę. Wierzymy, że ten wysiłek uczyni z nich ludzi mądrych i szlachetnych, a zdobyta wiedza będzie dla nich źródłem inspiracji i nauki konstruktywnego myślenia, pozwoli zaistnieć w świecie.

Życzymy wszelkiej pomyślności, optymizmu i wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności. Niech pełnione przez Państwa obowiązki przynoszą jak najwięcej satysfakcji, wzbudzają należny podziw oraz niekłamany zachwyt wśród wychowanków i ich rodziców.

Zarząd i Rada Powiatu w Suwałkach