9 października  br. w Zespole Szkół w Dowspudzie Andrzej Szymulewski Wicestarosta Suwalski wręczył 28 dyplomów stypendystom Starosty Suwalskiego - uczniom Technikum w Zespole Szkół w Dowspudzie, osiągającym wyróżniające wyniki w nauce oraz wykazującym zaangażowanie w życie szkoły i społeczności lokalnej w II semestrze roku szkolnego 2023/2024.
W gronie wyróżnionych znaleźli się: Emilia Żarska, Oliwia Bandysz, Antoni Bujno, Alan Masiewicz, Piotr Bubrowski, Luiza Przekop, Karolina Popowska, Jakub Kimera, Amelia Anna Zagórska, Wiktoria Sykutowska, Roksana Ćwikowska, Oliwia Śmiarowska, Cezary Bartosz Grygo, Amelia Zielińska, Karolina Kubrak, Rafał Bokuniewicz, Patryk Murawski, Dariusz Kulbacki, Urszula Szulc, Patryk Żyżyk, Maciej Denert, Mateusz Duba, Bartosz Murzyn, Fabian Masiewicz, Natalia Późniak, Monika Konopko, Natalia Stankiewicz oraz Ewa Żuryńska.
Stypendia zostały przyznane ww. uczniom w jednorazowej kwocie po 1.300 zł na mocy uchwały nr VI/38/19 Rady Powiatu w Suwałkach z dnia 31 maja 2019 r. w sprawie zasad i trybu udzielania Stypendiów Starosty Suwalskiego w ramach Lokalnego programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży pobierających naukę na terenie powiatu suwalskiego.
Serdecznie gratulujemy stypendystom znaczących osiągnięć w nauce oraz życzymy kolejnych wspaniałych sukcesów.
W związku ze zbliżającym się Dniem Edukacji Narodowej Pan Wicestarosta przekazał pracownikom szkoły oraz uczniom serdeczne życzenia i gratulacje.

- Kliknięcie spowoduje wyświetlenie powiększenia zdjęcia

Stypendia Starosty Suwalskiego za osiągnięcia w II semestrze roku szkolnego 2023/2024