Dnia 11 kwietnia br. w siedzibie Komendy Miejskiej Policji odbyła się uroczystość wręczenia nagród w regionalnym konkursie plastycznym pt."Działajmy razem i bezpiecznie korzystajmy z internetu". Do konkursu zgłoszono 188 prac z terenu powiatu suwalskiego.
Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce 25 marca br. w Komendzie Miejskiej Policji w Suwałkach.

Komisja postanowiła nagrodzić nw. osoby biorące udział w konkursie:

I kategoria wiekowa kl. I-III

I miejsce - Jerzy Gajewski  - SP nr 4 Suwałki
II miejsce - Maria Nowosadko-SP w Przerośli
III miejsce - Liliana Judka -SP nr 4 w Suwałkach
Wyróżnienia:  Rozalia Sokołowska -SP nr 4 Suwałki , Lidia Walas -SP nr 5 Suwałki, Szymon Jabłoński  -SP nr 4 Suwałki, Nikola Cichucka - SP nr 4 Suwałki, Zuzanna Podurgiel - SP nr 4 Suwałki, Marta Roma Wolińska- SP w Przerośli, Ula Pietkiewicz SP nr 2 Suwałki

II kategoria wiekowa kl. IV-VIII

I miejsce - Lena Ciszewska - SP nr 5 w Suwałki
II miejsce - Artem Hladko - SP w Starym Folwarku
III miejsce - Amelia Obuchowska -SP Słobódka
Wyróżnienia: Zofia Mościńska - SP w Wiżajnach, Justyna Grabek -SP Wiżajny, Oliwia Kondracka - SP nr 7 Suwałki, Julia Felkner -SP w Pawłówce,Paulina Balita SP w Słobódce, Kornelia Kwaśniewska SP nr 2 Suwałki.

W imieniu Starosty Suwalskiego Witolda Kowalewskiego przedstawicielka Starostwa Powiatowego w Suwałkach Barbara Cieśluk inspektor ds. kultury i sportu wręczała laureatom nagrody. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Organizatorem konkursu była Komenda Miejskiej Policji w Suwałkach a fundatorem nagród między innymi Starostwo Powiatowe w Suwałkach.

Zdjęcia: Kamil Daniel Jutkiewicz SOK w Suwałkach
 - Kliknięcie spowoduje wyświetlenie powiększenia zdjęcia

Wyniki konkursu plastycznego pt."Działajmy razem i bezpiecznie korzystajmy z internetu"